Ціни на страховку для візи: реальність та фактори, що впливають

Чинна страховка для візи – документ, без якого ви не зможете відвідати жодну з країн Шенгенської зони, а також деякі сусідні держави. Більшість туристів не сприймають медичну страховку серйозно. Однак саме вона є найважливішим документом у поїздці: забезпечує безпеку та захищеність, гарантує якісну допомогу на час всього відпочинку.

Які фактори впливають на вартість страхування?

Туристичне страхування є добровільним, але для отримання візи потрібно мати страховку. На те, яким буде розмір страхового поліса, впливають різні фактори:

  • країна подорожі (вартість буде вищою, якщо до страхового покриття включено кілька країн);
  • терміни поїздки (страхова сума спочатку розраховується на день, а потім множиться на кількість днів перебування в країні);
  • вік клієнта (вартість страховки буде вищою для людей похилого віку та дітей, оскільки в даних категоріях ризик страхового випадку більший);
  • страхові ризики, які застрахована особа обирає самостійно (базове страхування буде дешевшим, ніж, наприклад, страховка від невиїзду);
  • розмір страхової суми;
  • додаткові опції щодо страхових випадків (допомога вагітним, допомога при опіках або хронічних захворюваннях);
  • включення до договору додаткових ризиків (екстремальні види спорту).

Укладаючи договір страхування, уважно ознайомтеся з його умовами. Деякі несумлінні страховики можуть навмисне нав’язати вам додаткові опції та ризики, з метою збільшити вартість страхування. Ціна страхового поліса залежить не від одного фактора, а від їхньої сукупності. Це правило діє на будь-яку людину, яка вирушає у закордонну поїздку. Стосується воно й дітей, які не досягли повноліття.

Як заощадити на страховці?

Насамперед самостійно оцініть, які страхові випадки можуть статися з вами у конкретній поїздці. Для цього:

  • відстежуйте курс валют та оформляйте страховку, коли він буде знижений;
  • зменшіть страхову суму;
  • не включайте зайві ризики до вашого договору.

Детальнішу інформацію про ризики та умови страхування ви можете відстежити на agent.insurs.online. Не бажаючи витрачати дорогоцінний час на відвідування страхових служб, людина може оформити страховку онлайн, зайшовши на сайт компанії, що надає таку послугу. Зараз багато людей вважають за краще чинити саме так.

Оформити страховку дуже просто. Потрібно зайти на сайт та заповнити форму-заявку. Через вказаний час поліс чекатиме на заявника в електронній скриньці. А сплатити його можна будь-яким доступним для подібних випадків способом. Це можуть бути банківські картки, різноманітні платіжні системи або безпосередньо в офісі компанії. На телефон заявника прийде повідомлення з інформацією про страхування та пам’яткою для нього. Майже всі консульські служби, що належать до Шенгенської зони, приймають звичайні видруки полісів, отриманих в електронному вигляді. Краще подбати заздалегідь та дізнатися, чи приймається такий видрук у потрібному заявнику посольстві. 

Джерело: https://agent.insurs.online

Related Articles

Ціни на страховку для візи: реальність та фактори, що впливають
Ціни на страховку для візи: реальність та фактори, що впливають

Чинна страховка для візи – документ, без якого ви не

Читать дальше ...
Ритуальний агент вакансії Київ: особливості роботи та вимоги
Ритуальний агент вакансії Київ: особливості роботи та вимоги

Ритуальний агент – це фахівець, який допомагає родинам організувати похоронний

Читать дальше ...
Габіони військові: Все, що потрібно знати перед покупкою
Габіони військові: Все, що потрібно знати перед покупкою

Габіони військові — це спеціалізовані конструкції, що використовуються для укріплення

Читать дальше ...